SANALSMS KURUMSAL

SanalSMS İletişim Teknolojileri

HAKKIMIZDA

Müşteri odaklı bir kuruluş olarak SanalSMS İletişim Teknolojileri gerek kurum içinde gerekse kurum dışında güçlü bir bilgi paylaşım/iletişim sistemi inşa etmenin, modern yönetimin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanmaktadır. Kuruluşun tüm düzeylerinde özgürce yatay ve dikey etkileşimli ilişki ve iletişim kurma olanağı mevcuttur. Üst yönetim, firma kurulduğundan bu yana, kuruluşun her kademesinde müşteri odaklı organizasyonel yapıyı benimsemiştir.

SanalSMS İletişim Teknolojileri ürün fikirlerini geliştirmede, tasarım ve üretim süreçlerinde, satış sonrası problemlerin bertaraf edilmesinde etkili problem çözme teknikleri kullanmaktadır. Öğrenen bir organizasyon olarak, firma müşteriler ve onların tatmin düzeylerine ilişkin tüm noktaları kayıt altında tutar. Satış sonrası hizmetler ve araştırma-geliştirme departmanları, sorunları tespit ederek kısa zamanda çözüme ulaşmak amacıyla olası her problemi kontrol eder.

İNOVATİF

HIZLI

SEKTÖREL

ANALİSTİK

2012

KURULUŞ

SanalSMS 2012 yılının MART ayında hizmete girmiş olup, sektörde kendini kanıtlama planı olan bir kuruluş.

2013

SPONSOR DESTEĞİ

2013 yılında çalışmalarımızdaki özverimiz, müşterilerimizin dikkatini çekmiştir. Bu vesile ile kendimize sponsor edinip, daha ciddi açılımlarda bulunduk.

2014

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR

2014 yılında çok ciddi görüşmeler sağlayarak şirket olarak büyük bir ivme kazandık. Diğer yıllara oranla %57.5 oranında değer kazandık ve kazandırdık.

2015

PAZARLAMA VE SAHA ÇALIŞMALARI

Pazarlama ağımızı güçlendirerek, daha fazla kitleye ulaştık. Reklam ve PR çalışmaları etkin olarak kullanılmaya başlandı.

2015

YAZILIM VE ENTEGRASYON GELİŞTİRMESİ

Sistemde oluşabilecek ani sorunlar için tedbirler alındı. 2015 yılının gerektirdiği kreatif güncellemeler ile SanalSMS yeni arayüzü ile tekrar müşterilerini şaşırttı.

2016

BUGÜN

Bugün 700'den fazla müşterisi ile 7 gün 24 saat hizmet veren SanalSMS, Aylık 25.000.000 SMS hacmi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine iletişim hizmeti vermeye devam ediyor.

Tüm Hakları SanalSMS'e aittir. SanalSMS©